Wyjazdy narciarskie

Grupowe wyjazdy na narty wymagają zorganizowania odpowiedniego transportu. Niezależnie czy szukasz go w Krakowie, czy innych rejonach Polski, autobus na wynajem powinien gwarantować komfortowe warunki przejazdu wszystkim pasażerom, a także mieścić wszelkie bagaże oraz niezbędny sprzęt podróżnych. Możemy Ci zaoferować to i wiele więcej! Jesteśmy doświadczoną firmą przewozową i zapewniamy wsparcie w organizacji zimowych wyjazdów.

Oferujemy wynajem autobusów na wyjazdy narciarskie i nie tylko. Wszystkie pojazdy są odpowiednio przystosowane do potrzeb użytkowników oraz gwarantują komfort nawet podczas dłuższych podróży. Niezależnie czy organizujesz wycieczkę prywatnie, czy jako firma, w naszej siedzibie w Krakowie znajdziesz autokary, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Wszystkie z nich spełniają najwyższe standardy techniczne, a także odznaczają się niskim spalaniem paliwa.

Jeżeli interesuje Cię wynajem autokaru z kierowcą, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Zrealizujemy każde Twoje życzenie w atrakcyjnej cenie. Możesz zdecydować się na ekonomiczne, a także luksusowe pojazdy. W ten sposób łatwo wybierzesz opcję odpowiednią dla potrzeb oraz wymagań pasażerów. Autobusy należące do naszej floty mają niezbędne wyposażenie, które sprawi, że podróż będzie mniej męcząca. W trakcie jazdy będziesz mógł bez problemu naładować baterię w telefonie lub skorzystać z darmowego internetu. W ofercie znajdziesz pojazdy z wtyczkami 230V, Wi-Fi oraz innymi udogodnieniami.

W Krakowie i okolicach działają liczne firmy, ale to Beta bus zapewnia tani wynajem wysokiej klasy autobusów. Wszystkie pojazdy są wygodne oraz przede wszystkim bezpieczne. Autokary z Wi-Fi i wtyczkami elektrycznymi to praktyczna propozycja. Idealnie sprawdzą się one podczas zorganizowanych wycieczek, ale również wyjazdów integracyjnych i transportu o charakterze biznesowym. Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi i gwarantujemy sprawny wynajem autobusów. Aktualny cennik możesz sprawdzić na naszej stronie.