Przejazdy wahadłowe

W dzisiejszych czasach okolice dużych miast zajęte są przez liczne firmy, hale produkcyjne i fabryki, zatrudniające tysiące osób. Każdego dnia ich pracownicy muszą dotrzeć na miejsce z różnych dzielnic metropolii, co wiąże się z dłuższą podróżą. W Beta-Bus proponujemy autokarowe przewozy wahadłowe na potrzeby Klientów biznesowych zainteresowanych stałą współpracą z nami. Mamy bardzo duże doświadczenie, dlatego możemy zaproponować elastyczne warunki wynajmu oraz atrakcyjny cennik. Autobusy wynajmujemy razem z kierowcą, który punktualnie odbierze Państwa pracowników z wybranego miejsca w Krakowie i bezpiecznie zawiezie ich do pracy.

Z pomocą naszych luksusowych autobusów zapewnią Państwo swoim pracownikom punktualny dojazd do pracy każdego dnia. Autokary oferują wszystkie wygody, jakie mogą być przydatne na trasie. Pasażerowie mają do dyspozycji sieć WiFi, a także gniazdka z wtyczkami 230V, które sprawdzą się do naładowania dowolnego urządzenia mobilnego. Dodatkowo każdy autobus posiada wygodne, wyprofilowane siedzenia z możliwością regulacji ustawienia. Poza tym w środku dostępna jest klimatyzacja, co jest szczególnie przydatne w trakcie upalnych dni. Dzięki tak licznym udogodnieniom codzienna podróż do pracy będzie dla Państwa pracowników mniej uciążliwa, przez co będą mieli więcej energii do pracy.

Proponujemy tanio wynajem autokaru w ramach stałej współpracy. Przewóz wahadłowy może być realizowany codziennie lub w wybranych przez Państwa terminach, szczegóły określamy indywidualnie. Godzinę odjazdu autobusu ustalamy według indywidualnych potrzeb. Jednak prosimy mieć na uwadze ewentualne korki, jakie mogą pojawić się na trasie z/do Krakowa w godzinach szczytu. Ze swojej strony gwarantujemy punktualność, nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści!

Aby wynająć autokar na dowolny rodzaj przewozu, wystarczy skontaktować się z biurem Beta-Bus w celu ustalenia szczegółów. Dysponujemy dużą liczbą pojazdów, dlatego zapewniamy dogodne terminy dostosowane do Państwa potrzeb. W przypadku każdego typu wynajmu autokarów cena ustalana jest indywidualnie i podlega negocjacji.