Autokary

Firma Beta Bus z Krakowa oferuje wynajem autokarów i usługi transportu w autobusach z szybką siecią bezprzewodowego internetu dla pasażerów i wszelkimi udogodnieniami podnoszącymi komfort podróżowania na długich, również międzynarodowych trasach.

Posiadamy bezpieczne i nowoczesne autokary marki VDL. Wszystkie są wyposażone  w klimatyzację, toaletę, DVD, barek kawowy oraz gniazdka 230V/USB, a niektóre również w pokładową sieć Wi-Fi.

Wykwalifikowany zespół kierowców z bogatym doświadczeniem w przewozie osób jest do Twojej dyspozycji przez całą podróż. Organizując transport wycieczek, możemy również pomóc Ci zakupić bilety m.in. do Kopalni Soli w Wieliczce czy Muzeum w Auschwitz. Nie doliczamy swojej prowizji do ich ceny.

Nasze pojazdy wyposażone są – oprócz darmowego Wi-Fi – w wiele innych udogodnień, takich jak toaleta pokładowa, odtwarzacz DVD z systemem nagłośnienia, ekspres do kawy czy autobusowe, funkcjonalne gniazdka elektryczne 230 V z możliwością ładowania urządzeń przez USB.

Wszystkie z naszych busów przechodzą regularne przeglądy techniczne i nigdy nie sprawiają problemów w trasie. Jesteśmy również elastyczni w kwestii ustalania harmonogramu i planu podróży. Jeżeli zajdzie taka konieczność i poproszą o to pasażerowie, oprócz zaplanowanych przystanków, możemy odbyć nieplanowy postój w bezpiecznym miejscu.

Autobus z Wi-Fi

Flota naszej firmy z siedzibą w Krakowie składa się z nowoczesnych autobusów renomowanej marki VDL Bus & Coach. Każdy autokar z Wi-Fi umożliwia pasażerom korzystanie z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu w czasie podróży. Jednocześnie doświadczeni kierowcy gwarantują bezpieczny i komfortowy przebieg całej trasy.

VDL Bus & Coach to jeden z największych producentów autobusów w Europie. Produkcja odbywa się w Holandii i Belgii, natomiast sprzedaż realizowana jest za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci, w której skład wchodzą przedstawicielstwa w ponad 30 krajach. Pozwala to stworzyć „szytą na miarę” ofertę rozwiązań transportowych.

Wybraliśmy tę markę autokarów, ponieważ niezwykle ważna jest dla nas jakość, bezpieczeństwo, trwałość, komfort i ochrona środowiska.

Od ponad 30 lat oferujemy przewóz osób na terenie Polski i Europy. Oprócz pojazdów mogących pomieścić kilkudziesięciu pasażerów dysponujemy również bogatym zapleczem ekskluzywnych i wygodnych minibusów. Oferujemy je na mniejsze wycieczki i wyjazdy integracyjne dla grup kilkunastoosobowych, w szczególności pracowników firm oraz ważnych osobistości wraz z obsługą VIP.

Oprócz świetnego wyposażenia autobusu wnętrze autokaru jest zawsze kompleksowo sprzątane i odświeżane przed kolejnym wyjazdem. Każda grupa otrzymuje więc pojazd przygotowany do jazdy w najlepszych warunkach. Zawsze wykonujemy również rutynowy przegląd techniczny i sprawdzamy sprawność maszyny. Dzięki temu możemy zagwarantować zarówno przewóz w luksusowych wnętrzach, jak i najwyższe bezpieczeństwo, bez ryzyka awarii w trasie.

Mamy wszelkie niezbędne licencje i uprawnienia, dlatego możemy zaoferować najwyższe standardy krajowego i międzynarodowego transportu pasażerów. Jednocześnie nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwalają świadczyć usługi również dla klientów VIP. Oferujemy najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwa, a zarazem wysoki komfort i bezwzględną dyskrecję oraz zachowanie poufności i tajemnicy zawodowej.

Dzięki naszej rozbudowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie dopasować się do każdego zadania i przygotować ofertę na przejazd luksusowym autobusem specjalnie dostosowaną do potrzeb klienta. Niezależnie czy chodzi o dużą wycieczkę szkolną, usługę przewozu gości weselnych lub komunijnych, czy też niewielką grupę biznesową albo kadrę zarządzającą najwyższego szczebla. Możemy kompleksowo zrealizować każde zadanie.

Zlecenia przewozów autobusowych z profesjonalnym kierowcą realizujemy na terenie całej Polski i Europy. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale jesteśmy elastyczni co do miejsca, terminu i czasu wykonywania usługi. Oferujemy przewozy do największych europejskich stolic i transfery z międzynarodowych portów lotniczych do hoteli i apartamentów.

Autokary z wtyczkami

W naszej flocie znajdują się nowoczesne autobusy i autokary z wtyczkami 230 V umożliwiającymi korzystanie z laptopów i innych urządzeń elektronicznych w czasie podróży. To bardzo duże udogodnienie dla biznesmenów i osób pracujących zdalnie. Jednocześnie może to być po prostu źródłem rozrywki w trakcie jazdy, szczególnie jeżeli pogoda nie pozwala na podziwianie pięknych krajobrazów za oknem. Gniazda są również wyposażone w funkcjonalne porty USB pozwalające na szybkie ładowanie smartfonów i innych sprzętów przenośnych, bez konieczności używania adaptera czy ładowarki.

Każda wycieczka naszym nowocześnie wyposażonym pojazdem to również możliwość skorzystania z bezprzewodowego dostępu do sieci. Internet i darmowe Wi-Fi umilają wycieczkę wszystkich pasażerów. Jest to szczególnie ważne przy międzynarodowych podróżach, gdzie przekraczamy granice kilku państw. Nie musisz wówczas ponosić kosztów związanych z transmisją danych w roamingu.

Niezwykle przydatny jest też autobusowy system nagłośnienia, który pozwala zarówno na wspólne oglądanie filmów, jak i komfortowe przemawianie do mikrofonu przez przewodnika lub pilota wycieczki. Znacznie ułatwia to komunikację z uczestnikami wyjazdu i umożliwia szybkie poinformowanie o wszystkich niezbędnych aspektach w trakcie jazdy.

Jeżeli szukasz firmy transportowej z Krakowa oferującej profesjonalny i bezpieczny przewóz osób w atrakcyjnej cenie, nie wahaj się skontaktować z nami jeszcze dziś! Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, nowoczesną flotę i najlepszych kierowców.