Transfery lotniskowe

Podróż z lotniska do centrum czy w okolice Krakowa jest dla wielu bardzo uciążliwa. Autobus komercyjny kursujący na tej trasie jest często bardzo zatłoczony, dlatego w przypadku większej grupy nie będzie najlepszą opcją. Z kolei taksówka dla wycieczki składającej się z kilkudziesięciu osób będzie kosztować fortunę. Jeśli poszukują Państwo niezawodnego transferu, to proponujemy wynajem luksusowych autokarów w Beta-Bus. Nasze przewozy proponujemy tanio, zwłaszcza w przypadku stałych współpracowników firmy. Cena ustalana jest indywidualnie i uwzględnia usługę doświadczonego kierowcy.

Transfery autokarowe na lotnisko to nasza specjalność. W ciągu kilku dekad działalności współpracowaliśmy z setkami klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniając im komfortowe warunki na czas przewozu. Decydując się na wynajem autobusu, mają Państwo gwarancję pełnej elastyczności. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb pasażerów, podstawiając autokar punktualnie na miejsce spotkania. Jest to szczególnie istotne w przypadku biznesowej wizyty w Krakowie, kiedy to każda minuta jest ważna. Zawsze wybieramy najkrótszą, sprawdzoną trasę, na bieżąco sprawdzając, czy nie ma na niej korków. Będą Państwo podróżować z przyjaznym kierowcą, który pomoże zapakować bagaże do schowka i zadba o ich bezpieczeństwo.

Na trasie dostępne będą wszelkie wygody. Dysponujemy dużą flotą sprawnych i nowoczesnych autobusów, zaopatrzonych w WiFi, klimatyzację, rozkładane, wyprofilowane siedzenia, a także gniazdka z wtyczkami 230V. W końcu po długiej podróży samolotem wielu pasażerów potrzebuje naładować swoje urządzenia mobilne i skorzystać z internetu, szczególnie jeśli są na wyjeździe służbowym. Nasze autokary są bezpieczne i sprawne, dodatkowo przed wyruszeniem w drogę przechodzą przegląd techniczny.

Zapraszamy do rezerwacji terminów na transfery lotniskowe za pośrednictwem naszego autokaru. Wystarczy zadzwonić do nas lub napisać wiadomość, a szybko przygotujemy ofertę oraz cennik usług. Autobusy można wynająć również na inne okoliczności, na stronie znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty.