Wycieczki szkolne

W ciągu roku szkolnego uczniowie nieraz uczestniczą w wycieczkach organizowanych przez placówkę oświatową. W tego typu podróży budżet jest często dość ograniczony, dlatego niska cena wynajmu autokaru to kluczowa kwestia przy wyborze przewoźnika. Jeśli chcą Państwo tanio zorganizować wycieczkę szkolną, to oferta naszej firmy powinna sprostać oczekiwaniom. Proponujemy przewozy za pośrednictwem luksusowych autobusów, które bezpiecznie zabiorą uczniów z Krakowa do wybranego celu podróży.

Młodzież szkolna bywa niesforna, szczególnie zamknięta przez wiele godzin w środku autobusu. Jednak wybierając wynajem autokarów w Beta-Bus nie muszą się Państwo martwić o przebieg trasy! Wszystkie pojazdy dostępne w naszej flocie zapewnią pasażerom liczne wygody. Każdy autobus umożliwia korzystanie z WiFi, co z pewnością docenią młodzi uczestnicy. Zajęci przeglądaniem internetu będą na pewno bardziej spokojni i mniej skorzy do żartów. Wewnątrz autokarów dostępne są gniazdka z wtyczkami 230V do podładowania telefonu czy tabletu. Będą szczególnie przydatne w przypadku dłuższego przewozu. Pojazdy zaopatrzone są również w klimatyzację, rozkładane fotele czy nowoczesny system do odtwarzania muzyki.

W trakcie wycieczki szkolnej opiekunowie muszą zapewnić wszystkim uczniom bezpieczeństwo. W Beta-Bus autobusy wynajmujemy zawsze z kierowcą, który ma wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. W firmie zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych i sympatycznych pracowników, którzy mają niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Dlatego gwarantujemy, że autokar zabierze wszystkich bezpiecznie do celu, a podróż minie szybko i w przyjaznej atmosferze.

Jeśli zainteresowały Państwa przewozy autokarowe z Beta-Bus zapraszamy do kontaktu! Obsługujemy wycieczki szkolne, turystyczne, pielgrzymki itp. Nasze autokary można zabrać też w podróż po Krakowie, jak i w okolice miasta. Wystarczy się z nami skontaktować i podać szczegóły. Nasi pracownicy przygotują orientacyjny cennik usług, uwzględniający liczbę pasażerów oraz długość przewozu.