Obsługa konferencji i koncertów

Organizacja wydarzeń branżowych oraz firmowych wymaga zagwarantowania uczestnikom komfortowego, a także sprawnego transportu. Od kilkudziesięciu lat zapewniamy profesjonalne przewozy autokarowe. Mamy nowoczesną flotę autobusów na wynajem, które idealnie sprawdzą się podczas konferencji oraz wyjazdów integracyjnych dla pracowników.

Szczególne zapotrzebowanie na wysokiej klasy autokary jest w dużych miastach. Kraków to prężnie rozwijający się ośrodek biznesowy oraz kulturowy, a także siedziba wielu przedsiębiorstw. Każdego roku odbywa się tutaj mnóstwo wydarzeń, począwszy od małych konferencji, a skończywszy na wielkich festiwalach, które gromadzą tysiące ludzi. Dlatego liczne firmy autokarowe oferują wynajem autobusów, które bezpiecznie dowiozą gości na miejsce.

Przedsiębiorstwo Beta Bus wyróżnia cena oraz wysoka jakość usług. To wyjątkowe połączenie sprawia, że z naszej oferty skorzystało już wiele klientów. Jeżeli szukasz małych, luksusowych autokarów idealnych do przewozu VIP-ów lub wygodnych pojazdów dla większych grup, w firmowej flocie znajdziemy propozycję w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. Mamy duże doświadczenie oraz zatrudniamy do obsługi wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci są zadowoleni z naszych usług.

Wszystkie autokary należące do floty są w idealnym stanie technicznym. Dzięki temu zawsze masz pewność, że nic Cię nie zaskoczy w trakcie transportu. Ponadto pojazdy są wyposażone w nowoczesne udogodnienia, które przydadzą się zarówno na krótkich, jak i dalszych trasach. Autobusy na wynajem z wtyczkami 230V oraz Wi-Fi to doskonała propozycja, gdy zależy Ci, aby Twoi goście mogli podczas przejazdu naładować baterię w telefonie i być w stałej łączności ze światem poprzez szybki internet. Na naszej stronie sprawdzisz cennik i odkryjesz, jak tanio oferujemy przewozy autokarowe z kierowcą. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem autobusu – zadzwoń!