Dlaczego my

Bezpieczeństwo

W czasie przejazdu autobusem każdy pasażer chce się zrelaksować i delektować podróżą, nie martwiąc się o problemy na drodze. Z tego powodu nasza firma autokarowa oferuje wynajem pojazdów wyłącznie z kierowcą. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na każdym etapie przewozu - od początku do końca trasy. Jest to dla nas kwestia priorytetowa, dlatego każdy autobus dostępny w naszej flocie jest w pełni sprawny. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i ubezpieczenia, a przed wyjazdem pojazd przechodzi kontrolę techniczną. Poza tym w środku czekają na Państwa liczne udogodnienia, w postaci stabilnego WiFi, rozkładanych foteli, klimatyzacji oraz gniazdka z wtyczkami 230V.

Doświadczenie

Początki naszej firmy wynajmującej autokary sięgają 1978 roku, kiedy to została założona pod inną nazwą, zmienioną na Beta-Bus kilka lat później, w 1983 roku. Przez cztery dekady świadczyliśmy profesjonalne usługi przewozowe obejmujące swym zasięgiem Kraków i okolice. Prowadziliśmy również owocną współpracę z firmami z wielu branż, które interesował wynajem luksusowych autobusów razem z kierowcą. Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w transporcie osób, które wykorzystujemy obecnie, aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Zarówno teraz, jak i w przeszłości obsługiwaliśmy połączenia zagraniczne i krajowe, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie w każdej niespodziewanej sytuacji na trasie autokaru.

Cena

Zdajemy sobie sprawę, że cena jest często kluczowym czynnikiem, kiedy porównuje się firmy autokarowe w Krakowie. Z tego powodu zawsze troszczymy się o to, aby cennik na nasze przewozy był bardzo konkurencyjny. Chociaż oferujemy wynajem autobusu tanio, to nie przekłada się to na pogorszenie jakości świadczonych usług. Jesteśmy również otwarci na negocjacje, dlatego ostateczny koszt może ulec zmianie. Ceny wypożyczenia autokarów ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości pasażerów, długości tras itp. Koszt zawsze uwzględnia wsparcie profesjonalnego kierowcy, a także wszystkie ubezpieczenia pojazdów wymagane na czas podróży.

Kierowcy

Prawdziwą dumą Beta-Bus są nasi pracownicy, którzy zasiadają za kierownicą autobusu. Zatrudniamy jedynie kierowców mogących poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Każdy z nich wyróżnia się również wysoką kulturą osobistą i przyjaznym podejściem do drugiego człowieka, dlatego podróż z nimi zawsze upływa w pogodnej atmosferze. Pracownicy przez wiele lat obsługiwali trasy międzynarodowe, praktycznie we wszystkich krajach Europy. Dlatego poradzą sobie w każdej nieprzewidzianej sytuacji na trasie. Dbamy też o to, aby kierowcy mieli aktualne badania lekarskie i psychologiczne.

 

Tradycja

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, w którego prowadzenie i rozwój są już zaangażowane dwa pokolenia. Troszczymy się również o zapewnienie właściwej atmosfery dla wszystkich pracowników, dzięki czemu lepiej utożsamiają się z Beta-Bus. Przekłada się to bezpośrednio na jakość świadczonych przez nich usług, o czym mogą się Państwo przekonać, wynajmując autokar z kierowcą.

Napisz do nas