Dlaczego my

Bezpieczeństwo

Jest dla nas bardzo ważne, aby zapewnić pasażerom bezpieczną jazdę do celu. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty oraz ubezpieczenia. Autokary zawsze posiadają aktualne badania techniczne oraz są na bieżąco, dokładnie sprawdzane w naszym warsztacie przed każdym wyjazdem.

 

Doświadczenie

Początki firmy sięgają 1978 r., natomiast pod nazwą Beta-Bus działa od 1983 r. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w transporcie osób w kraju i za granicą. Od początku współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami i organizacjami, dzięki czemu potrafimy zapewnić Państwu kompleksową obsługę.

 

Cena

Staramy się zawsze zapewnić cenę adekwatną do usługi. Dajemy Państwu również możliwość negocjacji cen, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług. Wszyscy nasi klienci są traktowani indywidualnie i dlatego możemy zawsze przygotować dla Państwa odpowiednią ofertę, zgodną z Państwa wymaganiami.

 

Kierowcy

Nasi kierowcy mają ogromne doświadczenie w podróżowaniu po wszystkich krajach Europy. Każdy kierowca przechodzi regularne szkolenia, aby wciąż podnosić swoje kwalifikacje w celu zapewnienia Państwu jak najbardziej komfortowej podróży. Gwarantujemy, że każdy nasz kierowca jest opanowany, doświadczony, odpowiednio wykwalifikowany, a przede wszystkim rozważny i bezpieczny. Wszyscy kierowcy posiadają aktualne badania lekarskie i psychologiczne.

 

Tradycja

Firma Beta-Bus to firma rodzinna. Aktualnie w jej prowadzenie i rozwój zaangażowane są dwa pokolenia. Wszyscy nasi pracownicy są traktowani ze szczególną troską, co sprawia, że są zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy.

 

 

 

Napisz do nas