Wycieczki objazdowe

Planując wycieczkę turystyczną z Krakowa na większą liczbę osób, muszą Państwo pamiętać o zorganizowaniu transportu dla wszystkich uczestników. Doskonałą opcją będzie wynajem luksusowych autobusów razem z kierowcą. Nasza firma już od prawie 40 lat świadczy przewozy autokarowe w kraju i za granicą, tanio i niezawodnie. Proponujemy korzystne warunki współpracy i nowoczesne autobusy zaopatrzone we wszystkie wygody. Pasażerowie mają do dyspozycji stabilne WiFi, rozkładane siedzenia mające gniazdka z wtyczkami 230V. Każdy autokar jest klimatyzowany, dlatego podróż będzie przyjemna, bez względu na pogodę za oknem.

W ciągu wielu lat działalności nasze autokary zwiedziły całą Europę, dlatego mamy doświadczenie w trasach międzynarodowych. Wynajęcie autobusu z kierowcą pozwoli Państwu w pełni delektować się wycieczką, nie martwiąc się o żadne utrudnienia po drodze. Pracownicy Beta-Bus zadbają o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Proponujemy przewóz za pośrednictwem wygodnych autokarów do dowolnego miejsca w Europie. Dostosujemy się do planowanego terminu wyjazdu. Cena usług ustalana jest indywidualnie, jednak zadbamy o to, aby było zgodna z Państwa budżetem. Każdy autobus z naszej floty jest w pełni sprawny i posiada ważne ubezpieczenie. Dodatkowo przed podróżą zapewniamy przegląd techniczny pojazdu.

Na wycieczki objazdowe doskonale sprawdzi się również sam Kraków i okolice miasta! Mamy duże doświadczenie w organizacji czasu wolnego dla gości zagranicznych klientów biznesowych. Wynajęcie autokaru to najlepszy sposób na szybkie zwiedzenie najważniejszych punktów turystycznych metropolii. W zależności od czasu, którym Państwo dysponują, możemy zaproponować też podróż do Wieliczki lub Auschwitz.

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa przykładowy cennik przewozu, na podstawie długości trasy, liczby pasażerów itp. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałej oferty, w której znajdą Państwo transfery na lotnisko, obsługę spotkań biznesowych i wiele innych, interesujących opcji.