Obsługa imprez okolicznościowych

Organizacja wydarzenia dla dużej liczby uczestników to bardzo duże wyzwanie. W trakcie planowania eventu warto pomyśleć o transporcie dla swoich gości. W Beta-Bus proponujemy wynajem luksusowych autobusów z doświadczonym kierowcą – tanio i niezawodnie! Autokarowe przewozy osobowe to nasza specjalność już od kilku dekad, dlatego mamy duże doświadczenie w obsłudze wieczorów kawalerskich i panieńskich, wesel i ślubów, konferencji branżowych i innych imprez okolicznościowych. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm, ale też atrakcyjna cena usług, która podlega negocjacji.

Do skorzystania z oferty zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych z Krakowa i okolic. Dzięki nam Państwa impreza okolicznościowa z pewnością będzie sukcesem! Proponujemy luksusowe i nowoczesne autokary o pojemności kilkudziesięciu pasażerów. Nasza flota jest szeroka, dlatego poradzimy sobie z nawet z dużą wycieczką. Każdy autobus dysponuje siecią WiFi o stabilnym sygnale, a także gniazdkami z wtyczkami 230V pod siedzeniami. Autokary wyposażone są też w komfortowe fotele z możliwością regulacji, zapewniające wygodę w trasie wszystkim pasażerom. Poza tym wszystkie autobusy są klimatyzowane, dlatego nawet w upalny dzień trasa będzie przyjemna.

Proponujemy wynajęcie autokaru na potrzeby wieczoru kawalerskiego, panieńskiego czy innej, ważnej imprezy w mieście. Nasz kierowca zabierze Państwa gości do dowolnego punktu w Krakowie, obsługujemy też okolice metropolii. Podróż na pokładzie luksusowego autobusu to znacznie bardziej opłacalna opcja, niż zamawianie taksówek dla wszystkich gości. Oferujemy nie tylko przewóz z punktu A do B, ale też wycieczkę objazdową po najciekawszych zabytkach miasta. Organizują Państwo ważny event branżowy na dziesiątki czy nawet setki uczestników? Autokar Beta-Bus odbierze gości z lotniska, przewiezie do hotelu i na miejsce wydarzenia.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się z naszą firmą i ustalić szczegóły imprezy. Przygotujemy przystępny cennik uwzględniający usługę kierowcy. Flota autokarów Beta-Bus jest bardzo rozbudowana, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem!