Wyjazdy firmowe

Istnieje wiele sposobów na skuteczne zmotywowanie podwładnych firmy do lepszej pracy. Jednym z nich jest organizacja wyjazdu integracyjnego do ciekawego miejsca w kraju czy za granicą. Jeśli szukają Państwo dobrego przewoźnika w Krakowie, to przewozy autokarowe z Beta-Bus powinny Was zainteresować. Tanio oferujemy wygodne, luksusowe autobusy o dużej pojemności, dostępne na wynajem razem z kierowcą. Mamy duże doświadczenie w przewozach krajowych i zagranicznych, dlatego można nam zaufać.

Nie trzeba przeznaczać ogromnego budżetu na wyjazd firmowy dla pracowników. Okolice Małopolski obfitują w ciekawe miejsca, które można odwiedzić w ramach wycieczki. Nasze autokary mogą Państwa zabrać też w dalszą podróż, do dowolnego państwa w Europie. Na trasie pasażerowie będą mieli zapewnione wszystkie wygody. Każdy autobus posiada stabilne WiFi, które dostępne jest także poza granicami kraju. W razie potrzeby można szybko naładować telefon czy urządzenie mobilne, korzystając z gniazdek z wtyczkami 230V. Każdy autokar ma sprawną klimatyzację, dzięki której nawet najbardziej upalny dzień nie uprzykrzy drogi. Kierowca autobusu będzie dbał o komfort i bezpieczeństwo pasażerów w trakcie całej wycieczki. Naszych pracowników wyróżnia wysoka kultura osobista i profesjonalizm. Przed wyruszeniem w drogę zawsze planujemy przegląd techniczny autokaru, pojazdy mają też ważne ubezpieczenia.

Decydując się na wynajęcie naszych autobusów, na pewno Państwo nie przepłacą. Na tle lokalnej konkurencji wyróżnia nas atrakcyjna cena wszystkich usług. Koszt przewozu uzależniony jest od wielu czynników, np. długości trasy czy liczby uczestników wycieczki. Dysponujemy bardzo dużą flotą autokarów, dlatego możemy zapewnić dogodny termin wyjazdu, dostosowany do Państwa potrzeb. Zachęcamy też do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Proponujemy wynajem autokaru na wycieczki szkolne, pielgrzymki, przewozy wahadłowe czy transfery lotniskowe. Cennik zawsze można negocjować. Aby poznać przykładowy koszt, wystarczy skontaktować się z nami, a wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.