Autokary na spotkania biznesowe

Obecnie w Krakowie funkcjonują liczne firmy z wielu branż, dlatego w Beta-Bus oferta biznesowa jest bardzo urozmaicona. Proponujemy Państwu wynajem luksusowych autobusów na czas spotkania z kontrahentami odwiedzającymi stolicę Małopolski. To doskonała opcja, jeśli zależy Wam na zapewnieniu swoim gościom najlepszej opieki w podróży tanio i profesjonalnie. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy i bardzo atrakcyjny cennik usług. Proponujemy przewozy na lotnisko i z powrotem, wycieczki objazdowe po mieście, czy transport osobowy na potrzeby konferencji, czy targów branżowych.

Transfery autokarowe z Beta-Bus to najlepsza opcja, kiedy potrzebują Państwo odebrać zaproszonych kontrahentów z lotniska Balice. Nasze luksusowe autobusy zapewniają wiele udogodnień, z których mogą korzystać pasażerowie. Wszystkie autokary zapewniają dobre połączenie WiFi, co jest szczególnie istotne w przypadku Klientów biznesowych. W razie potrzeby można podładować urządzenie mobilne, korzystając z gniazdek z wtyczkami 230V. Wycieczka z lotniska będzie na pewno wygodna, dzięki wyprofilowanym fotelom z opcją regulacji. Kierowca podstawi autobus chwilę przed czasem, aby Państwa goście mogli na spokojnie zapakować swoje bagaże. Zapewniamy punktualność i profesjonalizm.

W czasie dłuższej wizyty partnerów biznesowych w Krakowie mogą Państwo umilić im czas, organizując wycieczkę objazdową po mieście. Stolica Małopolski to piękna metropolia pełna zabytków z różnych epok, które warto zobaczyć w trakcie podróży służbowej. Oferujemy wynajęcie autokaru lub autobusu razem z kierowcą, który zawiezie pasażerów do najważniejszych obiektów turystycznych. Dzięki temu Państwa goście nie będą zmuszeni pokonywać wielu kilometrów, co jest szczególnie istotne w przypadku mniej pogodnych miesięcy. Autokar można wynająć również na trasę w okolice miasta, które także skrywają wiele interesujących atrakcji.

Jeśli interesuje Państwa profesjonalna obsługa spotkania biznesowego, zapraszamy do kontaktu. Omówimy szczegóły, program wycieczki, a także liczbę potrzebnych autokarów. Cena przewozu ustalana jest indywidualnie.