Dojazd

Oferujemy dojazd każdym środkiem transportu z każdego miejsca w Polsce, pomożemy również w znalezieniu optymalnej trasy w przypadku dojazdu we własnym zakresie

 

Samolot

Transport samolotem na wczasy w Chorwacji staje się coraz bardziej popularny. Wyloty do Chorwacji są z Warszawy, Poznania i Krakowa. W 2021 roku zapowiadane są loty także z innych lotnisk lokalnych. Dla Państwa zorganizujemy transfer na lotnisko oraz z lotniska dla każdej ilości osób.

 

Samochód

Dojazd własnym środkiem transportu jest bardzo często wybierany przez polskich turystów w Chorwacji. Nieduża odległość z Polski oraz dobra infrastruktura drogowa do Chorwacji sprawiają, że podróż jest szybka i łatwa do pokonania. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wynajęcia auta osobowego jak również busa dla 8-miu osób z kierowcą lub bez. Pomożemy również w zakupie winiet w krajach tranzytowych oraz w znalezieniu optymalnej trasy przejazdu.

 

Autokar

Chorwacja jest położona w stosunkowo bliskiej odległości od Polski, dlatego przejazd autokarem nie trwa długo. Zapewniamy przejazd w obie strony nowoczesnym autokarem klasy LUX. Dbając o Państwa bezpieczeństwo autokary posiadają najnowsze systemy wspomagania jazdy (ABS, ASR, EBS, ESC, AEBS, LDWS). Wszystkie autokary są wyposażone w klimatyzację, toaletę, barek kawowy oraz DVD. Dodatkowo, aby zwiększyć komfort podróży nasze autokary zostały wyposażone w gniazdka 230V oraz USB, a także powiększyliśmy odległość pomiędzy fotelami, aby zwiększyć przestrzeń na nogi. Dzięki tym udogodnieniom podróż autokarem jest wygodna i przyjemna.