Witamy w Beta-Bus!

Początki działalności naszej firmy sięgają 1978 r. Początkowo przedmiotem działalności był przewóz do 5 osób. W latach 1983-1992 firma zajmowała się głównie transportem ciężarowym. Od 1993 r. firma specjalizuje się wyłącznie w autokarowych przewozach krajowych i zagranicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie osób możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług.

Zawsze zapewniamy klientom bezpieczną i komfortową podróż nowoczesnymi autokarami renomowanych firm wyposażonymi w klimatyzacje, toaletę, video/DVD oraz barek kawowy. Gwarantujemy Państwu miłą i fachową obsługę, zapewniającą naszym pasażerom wysoki standard podróży. Z naszych usług wysokiej jakości korzystają renomowane biura podróży, uczelnie, szkoły, instytucje administracji państwowej oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Przygotujemy dla Państwa rzetelną i dokładną kalkulację wyjazdu, doradzimy, którą drogę wybrać i jak uniknąć niepotrzebnych opłat. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z naszej oferty w każdej chwili!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Napisz do nas

Dlaczego my

Bezpieczeństwo

Jest dla nas bardzo ważne, aby zapewnić pasażerom bezpieczną jazdę do celu. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty oraz ubezpieczenia. Autokary zawsze posiadają aktualne badania techniczne oraz są na bieżąco, dokładnie sprawdzane w naszym warsztacie przed każdym wyjazdem.

 

Doświadczenie

Początki firmy sięgają 1978 r., natomiast pod nazwą Beta-Bus działa od 1983 r. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w transporcie osób w kraju i za granicą. Od początku współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami i organizacjami, dzięki czemu potrafimy zapewnić Państwu kompleksową obsługę.

 

Cena

Staramy się zawsze zapewnić cenę adekwatną do usługi. Dajemy Państwu również możliwość negocjacji cen, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług. Wszyscy nasi klienci są traktowani indywidualnie i dlatego możemy zawsze przygotować dla Państwa odpowiednią ofertę, zgodną z Państwa wymaganiami.

 

Kierowcy

Nasi kierowcy mają ogromne doświadczenie w podróżowaniu po wszystkich krajach Europy. Każdy kierowca przechodzi regularne szkolenia, aby wciąż podnosić swoje kwalifikacje w celu zapewnienia Państwu jak najbardziej komfortowej podróży. Gwarantujemy, że każdy nasz kierowca jest opanowany, doświadczony, odpowiednio wykwalifikowany, a przede wszystkim rozważny i bezpieczny. Wszyscy kierowcy posiadają aktualne badania lekarskie i psychologiczne.

 

Tradycja

Firma Beta-Bus to firma rodzinna. Aktualnie w jej prowadzenie i rozwój zaangażowane są dwa pokolenia. Wszyscy nasi pracownicy są traktowani ze szczególną troską, co sprawia, że są zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy.

 

 

 

Napisz do nas

Oferta

Realizujemy każdy rodzaj transportu autokarowego:

  • spotkania biznesowe
  • obsługa imprez okolicznościowych (wesela, komunie itp.)
  • wycieczki objazdowe
  • transfery lotniskowe
  • przejazdy wahadłowe
  • wycieczki szkolne
  • wyjazdy firmowe
  • wyjazdy narciarskie
  • obsługa konferencji, koncertów

Napisz do nas

Autokary

Posiadamy bezpieczne i nowoczesne autokary marki VDL.
Wszystkie są wyposażone  w klimatyzację, toaletę, DVD oraz barek kawowy, a niektóre również w pokładową sieć Wi-Fi oraz gniazdka 230V/USB.

VDL Bus & Coach to jeden z największych producentów autobusów w Europie. Produkcja odbywa się w Holandii i Belgii, natomiast sprzedaż realizowana jest za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci, w której skład wchodzą przedstawicielstwa w ponad 30 krajach. Pozwala to stworzyć „szytą na miarę” ofertę rozwiązań transportowych.

Wybraliśmy tę markę autokarów, ponieważ niezwykle ważna jest dla nas jakość, bezpieczeństwo, trwałość, komfort i ochrona środowiska.

 

 

Napisz do nas